AFA del Guillem

El menjador i els Consells Comarcals

Les famílies exigeixen per escrit als diferents Consells Comarcals la cessió de la gestió del menjador. L’AMPA del Guillem ho fa davant el Consell Comarcal del Baix Empordà.

Alguns mitjans publiquen de la notícia:

https://www.diaridegirona.cat/comarques/2020/03/11/families-exigeixen-escrit-als-consells/1033628.html

Més de 90 AMPA/AFA de tot Catalunya s’han adherit a la campanya de la Coordinadora. Aquí teniu el llistat en aquests moments doncs no para de créixer:

1-Marta Mata (Girona)
2-9d4t (Quart)
3-Aulet (Celrà)
4-Castell de Farners (Sta. Coloma de Farners)
5-Montfalgars (Girona)
6-Guillem de Montgrí (Torroella de Montgrí)
7-Annexa-Joan Puigbert (Girona)
8-Pericot (Girona)
9-Frigolet (Porqueres)
10-Aldric (Cassà de la Selva)
11-Montserrat (Sarrià de Ter)
12-M.Àngels Anglada (Figueres)
13-L’Alzina Relamadora (Fontcoberta)
14-Montserrat Vayreda (Roses)
15-Domeny (Girona)
16-Taialà (Girona)
17-Montjuïc (Girona)
18-Bosc de la Pabordia (Girona)
19-Bordils (Bordils)
20-La Vall del Terri (Cornellà de Terri)
21-Mare de Déu dels Socors (Hostalric)
22-Eiximenis (Girona)
23-Migdia (Girona)
24-L’Entorn (Porqueres)
25-Verd (Girona)
26-Pere Torrent (Lloret)
27-Ruiz Amado (Castelló d’Empúries)
28-Sant Esteve (Sta. Coloma de Farners)
29-Sant Jordi Desvalls (St. Jordi Desvalls)
30-Bonmatí (Bonmatí)
31-Les Falgueres (Celrà)
32-Balandrau (Girona)
33-Amer (Amer)
34-Riudellots (Riudellots)
35-Pompeu Fabra (Anglès)
36-La Vall (Osor)
37-Riudarenes (Riudarenes)
38-Benaula (Caldes de Malavella)
39-Vilobí (Vilobí d’Onyar)
40-St. Esteve (Caldes de Malavella)
41-Lacustària (Llagostera)
42-Ramón Castelltort (Igualada)
43-El Bruc (Riells Viabrea)
44-Emili Vallès (Igualada)
45-La Vila (Banyoles)
46-El Rodonell (Corçà)
47-Montseny (Breda)
48-Ramón Muntaner (Peralada)
49-Els Estanys (Sils)
50-Sant Salvador d’Horta (Sta. Coloma de Farners)
51-Quatre Vents (Blanes)
52-Àngels Alemany (Lloret)
53-Esteve Carles (Lloret)
54-Pinya de rosa (Blanes)
55-Joaquim Ruyra (Blanes)
56-Salvador Espriu (Vidreres)
57-Les Guilleríes (Sant Hilari)
58-Nova (Maçanet de la Selva)
59-CEE Ventijol (Blanes)
60-El Gegant del Rec (Salt)
61-Pau (St. Pau de Segúries)
62-Cassià Costal (Girona)
63-Puig d’Arques (Cassà de la Selva)
64-Pla de l’Atmetller (Banyoles)
65-Narcís Monturiol (Roses)
66-Les Escomes (St. Jaume de Llierca)
67-Jacint Verdaguer (Sils)
68-Baldiri Reixach (Banyoles)
69-Àgora (Girona)
70-Malagrida (Olot)
71-Castellum (Sant Julià de Ramis)
72-Joc de la Bola (Lleida)
73-Pedralta (Sta. Cristina d’Aro)
74-Joan Bruguera (Girona)
75-Sant Iscle (Vidreres)
76-Juncadella (La Cellera de Ter)
77-Alba (Lleida)
78-La Mitjana (Lleida)
79-Teresa Bergadà (Alguaire)
80-Pràctiques 1 (Lleida)
81-Mare de Déu del Carme (Alcoletge)
82-Parc de l’aigua (Lleida)
83-Gaspar de Queralt (Amer)
84-Espiga (Lleida)
85-Pompeu Fabra (Lloret)
86-Països Catalans (Lleida)
87-Bora Gran (Serinyà)
88-Carles Fortuny (Esponellà)
89-Can Puig (Banyoles)
90-Institut Escola (Lloret)
91-Ciutat Jardí (Lleida)
92-Sol Ixent (Corbins)
93-Forn d’Anells (Fornells de la Selva)
94-La Draga (Banyoles)
95-Valldeflors (Tremp)